Головна / Прес-центр / Новини компанії / БХФЗ став кращим підприємством з охорони праці у номінації "Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів"

Новини компанії
БХФЗ став кращим підприємством з охорони праці у номінації "Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів"

22.11.2018

БХФЗ став кращим підприємством з охорони праці у номінації "Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів"

БХФЗ отримав першість у конкурсі серед підприємств-виробників фармацевтичних препаратів і матеріалів, на чиїх потужностях працюють більше 250 працівників.

Конкурс, ініційований Державною службою України з питань праці, відбувається у декілька етапів. Спеціально створена комісія аналізує документи компанії, проводить вибіркове анонімне опитування працівників та відвідує виробництво. На підставі отриманих даних і визначаються найкращі підприємства з охорони праці у своїх галузях та номінаціях. Конкурс створено, аби сприяти впровадженню інноваційних технологій для забезпечення охорони праці та зменшення кількості нещасних випадків.

Безпека на виробництві БХФЗ – один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства, адже на заводі працюють близько 900 осіб

Упродовж всіх етапів виробництва БХФЗ керується міжнародним стандартом системи менеджменту гігієни і безпеки праці OHSAS 18001. Високий рівень контролю за небезпечними виробничими факторами на робочих місцях дозволяє запобігати виникненню нещасних випадків. Окрім цього, БХФЗ діє відповідно до чинного законодавства в галузі здоров`я та безпеки праці на виробництві.