Головна / Дослідження та розробка

Дослідження та розробка

ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» має 20-річний досвід розробки лікарських засобів.

Створення власного науково-дослідницького центру з функціонуючою системою розробки та впровадження у виробництво нових ЛЗ, добре навченим кваліфікованим персоналом та високо оснащеними лабораторіями дозволило підприємству зробити значний крок в отриманні і представленні наукових знань про препарати та значно розширити номенклатуру продукції.

Сьогодні більше 10% вчених і фахівців підприємства працюють у сфері наукових досліджень і розробок. Запорукою успіху також є велика співпраця з більш ніж 50 провідними інститутами, лабораторіями та дослідницькими базами.

Фармацевтичні інновації є складним творчим процесом, який включає в себе набагато більше, ніж, власне, дослідження. Важливим завданням системи створення та впровадження у виробництво нових ЛЗ є забезпечення взаємозв'язку з іншими процесами підприємства, що стосуються життєвого циклу ЛЗ. Такий підхід дає можливість забезпечувати якість продукту по всьому технологічному ланцюжку, тобто «вбудувати» якість в продукт з моменту його розробки і забезпечити неухильне відтворення цієї якості від серії до серії. Крім того, для забезпечення доступності лікарських засобів підприємство спрямовує максимум зусиль на мінімізацію часових та фінансових витрат, починаючи з наукової ідеї, через розробку і завершуючи нормативним затвердженням та виведенням препарату на ринок.

Напрямки розробок і досліджень

Основні напрямки робіт R&D визначаються відповідно до загальної стратегії розвитку підприємства та включають:

розробку, трансфер і впровадження у
виробництво:

  • - інноваційних лікарських засобів, в т.ч. модифікованих генериків;
  • - генеричних препаратів;
  • - фітохімічних препаратів;
  • - ветеринарних препаратів;
  • - дієтичних/харчових добавок;
  • - активних фармацевтичних речовин;
  • - фітохімічних екстрактів.

організацію і моніторинг доклінічних та клінічних досліджень препаратів власної розробки

реєстрацію лікарських засобів та ветеринарних препаратів

здійснення фармакологічного нагляду