Головна / Фармаконагляд

Фармаконагляд

Нашою метою є повне задоволення Вас, споживачів лікарських засобів, у високоякісних, ефективних та безпечних лікарських засобах.

Саме з цією метою на нашому підприємстві з 2004 року функціонує служба фармакологічного нагляду. Основними завданнями служби є:

  • організація збору, обробки та оцінки інформації про побічні реакції або відсутність ефективності лікарських засобів нашого виробництва;
  • розробка заходів щодо зменшення ризику виникнення побічних реакцій;
  • інформування працівників з медичною та/або фармацевтичною освітою про нові дані з безпеки та ефективності лікарських засобів власного виробництва;
  • внесення змін або доповнень в Інструкцію для медичного застосування лікарського засобу у зв’язку з новими даними з безпеки та ефективності діючих речовин, що входять до складу лікарських засобів;
  • інформування регуляторних органів про виявлені випадки побічної реакції або відсутності ефективності у законодавчо визначені строки.
Шановні колеги та споживачі лікарських засобів!

Якщо у Вас є інформація щодо побічних реакцій або відсутності ефективності лікарських засобів, виробництва ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», пропонуємо Вам заповнити повідомлення про підозрювану побічну реакцію або відсутність ефективності лікарського засобу на нашому сайті або повідомити необхідну інформацію : телефон (044) 406-03-58, телефон/факс (044) 406-03-70.

Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник обов’язково зв’яжеться з Вами

Перед початком заповнення форми-повідомлення про підозрювану побічну реакцію або відсутність ефективності лікарського засобу, просимо Вас ознайомитися з основними поняттями і термінами в сфері фармаконагляду.

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Фармакологічний нагляд (фармаконагляд) – це наукові дослідження та види діяльності, пов’язані з виявленням, оцінкою, розумінням та запобіганням побічних реакцій чи будь-яких інших проблем, пов’язаних із застосуванням лікарських засобів.

Побічна реакція – будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних дозах, рекомендованих для профілактики, діагностики та лікування захворювань.

Відсутність ефективності лікарського засобу – відсутність сприятливої лікувальної дії препарату на перебіг і тривалість захворювання.

Номер серії – характерна комбінація цифр (п’яти-, шести- або семизначна), яка специфічно ідентифікує серію. Наноситься на всі види пакування.

Будь ласка, пам'ятайте, що побічні реакції можуть виникати при застосуванні будь-яких лікарських препаратів будь-якого виробника.

Якщо при застосуванні лікарських препаратів у Вас виникли будь-які побічні реакції, будь ласка, зверніться до лікаря!!!