Головна / Продукція / Нові розробки

Нові розробки

Виробництво препаратів на основі рослинної сировини історично було візитною карткою «БХФЗ». Враховуючи значну зацікавленість сучасного ринку до таких препаратів «БХФЗ» прагне розширити свій продуктовий портфель оригінальними продуктами рослинного походження:

  • ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ЗАСОБИ

    На стадії клінічного вивчення знаходиться рослинний противірусний лікарський засіб, отриманий за оригінальною технологією, для місцевого застосування для лікування інфекцій шкіри та слизової оболонки, що викликані вірусом herpes simplex типів 1 та 2, як первинних, так і вторинних. передбачається, що завдяки рослинному походженню діючої речовини, препарат матиме кращий профіль безпеки.

  • АНТИДІАБЕТИЧНІ ЗАСОБИ

    На стадії реєстрації знаходиться комплексний препарат на основі рослинних екстрактів та природної амінокислоти з метаболічною дією. Препарат застосовують у складі комбінованої терапії при предіабетичних порушеннях вуглеводного обміну та цукровому діабеті 2-го типу. Додаткове призначення препарату до базової цукрознижувальної терапії сприяє покращенню глюкозного гомеостазу, знижує печінкову інсулінорезистентність, послаблює оксидативний стрес, має протизапальну дію та полегшує функціональний стан ендотелію мікросудин. Завдяки високій ефективності та хорошій переносимості препарат рекомендують застосовувати як ад'ювантний засіб у комплексному лікуванні цукрового діабету 2-го типу, кардіологічної патології з метою оптимізації ефекту цукрознижувальної терапії.