Головна / Продукція / Нові розробки

Нові розробки

Виробництво препаратів на основі рослинної сировини історично було візитною карткою «БХФЗ». Враховуючи значну зацікавленість сучасного ринку до таких препаратів «БХФЗ» прагне розширити свій продуктовий портфель оригінальними продуктами рослинного походження:

 • ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ЗАСОБИ

  На стадії клінічного вивчення знаходиться рослинний противірусний лікарський засіб, отриманий за оригінальною технологією, для місцевого застосування для лікування інфекцій шкіри та слизової оболонки, що викликані вірусом herpes simplex типів 1 та 2, як первинних, так і вторинних. передбачається, що завдяки рослинному походженню діючої речовини, препарат матиме кращий профіль безпеки.

 • НЕСТЕРОЇДНІ ПРОТИЗАПАЛЬНІ ТА ПРОТИРЕВМАТИЧНІ ЗАСОБИ

  Підприємство проводить розробку нового лікарського засобу, що є комбінацією відомого нестероїдного протизапального препарату (нпзп) з флавоноїдом з метою розширення потенційних можливостей «класичного» препарату з нпзп та зменшення побічних ефектів у шлунково-кишковому тракті.

 • АНТИДІАБЕТИЧНІ ЗАСОБИ

  Готується проведення 1-ї фази клінічних досліджень нового лікарського засобу для лікування діабету іі-го типу. діюча речовина є новою молекулою, відноситься до класу практично нетоксичних речовин та виробляється нашим підприємством. передбачається, що лікарський засіб виявлятиме подібну ефективність, як і широко вживані на теперішній час лікарські засоби при значно меншій терапевтичній дозі діючої речовини.

 • ЗАСОБИ, ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРИ ВАРИКОЗНОМУ РОЗШИРЕННІ ВЕН

  Починаються клінічні дослідження комбінового антитромботичного, протинабрякового лікарського засобу з протизапальним ефектом для зовнішнього застосування для профілактики та лікування варикозного розширення вен. передбачається, що перевага над монокомпонентними препаратами такого профілю буде забезпечуватись завдяки комплексній дії компонентів на різні ланки порушення мікроциркуляції при варикозному розширенні вен.