Головна / Про компанію / Наша діяльність / Аутсорсингові послуги

Аутсорсингові послуги
НАПРЯМКИ СПІВРОБІТНИЦТВА:
 • ВИРОБНИЦТВО ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

  Повний цикл виробництва різних форм лікарських засобів на власних виробничих потужностях.

  Підприємство приділяє велику увагу виробництву: таблеток, таблеток вкритих оболонкою, капсул, мазей, лініментів, гелів, кремів,сиропів, суспензій,водно-спиртових розчинів,розчинів для ін’єкцій,концентратів для приготування розчинів для інфузій,порошків ліофілізованих для приготування розчинів для ін’єкцій,порошків для приготування розчинів для ін’єкцій, екстрактів.

 • РОЗРОБКА МЕТОДИК

  Підприємство здійснює розробку та валідацію методик визначення фізико-хімічних і мікробіологічних показників, як готових лікарських засобів, так і на різних етапах їхнього виготовлення, залежно від поставлених завдань.

 • ВАЛІДАЦІЯ

  Даний вид послуг включає оцінку відповідності методики та процесу виготовлення лікарських засобів, сировини, що використовують, устаткування, а також готового лікарського засобу заявленим вимогам, характеристикам і показанням до застосування.

 • КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

  Повний цикл виробництва різних форм лікарських засобів на власних виробничих потужностях.

  На підприємстві функціонують сучасні лабораторії, що дозволяє виконувати роботи з перевірки якості активних інгредієнтів, допоміжних речовин, пакувальних матеріалів та готових ЛЗ.

Маючи значний досвід виконання робіт за контрактом, ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» є надійним партнером, який чітко виконує свої зобов’язання та діє за принципами взаємовигідного співробітництва.