Головна / Прес-центр / Новини компанії / БХФЗ взяв участь у міжнародній виставці CPhI Middle East & Africa в Абу-Дабі

Новини компанії
БХФЗ взяв участь у міжнародній виставці CPhI Middle East & Africa в Абу-Дабі

11.09.2018

БХФЗ взяв участь у міжнародній виставці CPhI Middle East & Africa в Абу-Дабі

 

 

3-5 вересня 2018 року ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» взяв участь у міжнародній фармацевтичній виставці CPhI Middle East Africa, яка проходила в Абу-Дабі, ОАЕ

 

БХФЗ регулярно долучається до заходів CPhI, що дає можливість не лише представляти власну продукцію міжнародній спільноті, але й відслідковувати нові тренди та останні технології світової фармації, а також формувати імідж України як сучасної фармацевтичної країни. 

 

Виставка зібрала 250 учасників та 4000 постачальників фармпродукції з усього світу. БХФЗ був одним з трьох українських фармацевтичних підприємств, які долучилися до заходу. 

 

«Участь у CPhI Middle East Africa є важливою з точки зору налагодження відносин та розширення перспектив співпраці з ОАЕ та країнами Близького Сходу. Попри те, що це був перший захід СPhI в цьому регіоні, він пройшов досить успішно. БХФЗ зокрема представив власний продуктовий портфель, в тому числі й оригінальні розробки підприємства. Ми постійно долучаємось до подібних міжнародних заходів і сподіваємось, що результатом стане не тільки налагодження співпраці із закордонними партнерами, а й покращення іміджу вітчизняної фармацевтичної галузі в цілому», – говорить Юлія Здаревська, генеральний директор БХФЗ.