Головна / Прес-центр / Новини компанії / Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводу підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА

Новини компанії
Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводу підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА

30.03.2017

Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводу підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА

ПАТ «НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА. Про це оголосило незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг»

Прогноз рейтингу – стабільний, що вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Підприємство, яке отримало рейтинг uaAA, характеризується дуже високою кредито-спроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Зокрема, щоб підтвердити рівень uaAA, таке підприємство повинно бути одним з найбільш інноваційних виробників фармацевтичних препаратів та здійснювати капіталовкладення у власний розвиток, а також мати низький рівень боргового навантаження та проводити прозору діяльність.

Для оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність БХФЗ за 2016 рік, а також внутрішню інформацію, надану підприємством під час рейтингового процесу.

Євген Сова, Комерційний директор БХФЗ: «Підтвердження кредитного рейтингу на рівні uaАА говорить про те, що ми на правильному шляху та займаємо стійкі позиції на ринку. За такою оцінкою стоїть значний досвід роботи у галузі та ефективна робота. Попри складну економічну ситуацію в країні ми продовжуємо реалізовувати свої плани та здійснюємо капіталовкаладення у власний розвиток. Так, до кінця 2018 року ми запланували 317 млн грн інвестицій в модернізацію виробництва».

Повна історія рейтингу БХФЗ та рейтингові звіти представлена на сайті агентства «Кредит-Рейтинг».