Головна / Прес-центр / Новини компанії / БХФЗ ПРЕДСТАВИВ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА CPHI NORTH AMERICA 2018

Новини компанії
БХФЗ ПРЕДСТАВИВ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА CPHI NORTH AMERICA 2018

21.05.2018

БХФЗ ПРЕДСТАВИВ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА CPHI NORTH AMERICA 2018

У квітні 2018 року ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» вже вдруге взяв участь у щорічній фармацевтичній виставці CPhI North America в Пенсильванії, США. Загалом ця подія є однією з 9 міжнародних фармацевтичних заходів CPhI, які вже протягом 26 років збирають під одним дахом найвідоміших фахівців ринку. Цього року виставку відвідали більше 7 400 учасників та понад 630 компаній з 43 країн світу.

БХФЗ – єдине українське фармпідприємство, що долучилось до виставки. Компанія представила свій продуктовий портфель, що включає:

  • препарати для лікування серцево-судинних захворювань,
  • препарати для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту,
  • препарати для лікування розладів центральної нервової системи,
  • антибіотики, протизапальні засоби та інші препарати.

«Відповідність БХФЗ високим вимогам якості GMP демонструє закордонним партнерам, що українське фармпідприємство має всі можливості забезпечити належну якість продукції, – говорить Юлія Здаревська, генеральний директор БХФЗ. – Участь у глобальних фармацевтичних подіях є обов’язковою складовою політики розвитку компанії на зовнішньому ринку. Міжнародні виставки та форуми, в т.ч. CPhI, є майданчиком для налагодження ділових відносин та створення підґрунтя для плідного партнерства в майбутньому. Це підвищує імідж України як фармацевтичної країни, позитивно впливає на  експорт та розширення його географії».