Головна / Прес-центр / Новини компанії / ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» прийняв участь у світовій галузевій виставці CPhI Worldwide 2014, Париж

Новини компанії
ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» прийняв участь у світовій галузевій виставці CPhI Worldwide 2014,  Париж

15.10.2014

ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» прийняв участь у світовій галузевій виставці CPhI Worldwide 2014, Париж

Фармацевтичне підприємство європейського рівня, ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» прийняв участь у світовій фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2014, що відбувалася 07-09 жовтня у Парижі (Франція).  Компанія однією з перших представила український фармацевтичний ринок на найбільшому галузевому форумі  у 2009 році, і з того часу є її постійним  учасником.


У цьому році ювілейний 25 – ий захід об’єднав  2200 експонентів  та 34000 гостей із 140 країн світу. Настільки масштабна експозиція дозволила ознайомитися  з останніми тенденціями розвитку фармацевтичної індустрії і виявити перспективні розробки, що є результатом  багаторічної праці провідних фахівців.


Участь ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» в якості експонента  посприяла налагодженню  нових та поглибленню існуючих ділових взаємовідносин з партнерами,  а також підтримці виведення  на міжнародний ринок продукції вітчизняної фармацевтичної промисловості.