Головна / Прес-центр / Новини компанії / Вітаємо з ювілеєм Людмилу Василівну Безпалько!

Новини компанії
Вітаємо з ювілеєм  Людмилу Василівну Безпалько!

10.07.2021

Вітаємо з ювілеєм Людмилу Василівну Безпалько!

10 липня виповняється 75 років визначній особистості української фармації Безпалько Людмилі Василівні.

Особистий внесок Людмили Василівни високо оцінений у розбудові та підтримці фармацевтичної галузі України. За часи її багаторічної невпинної праці на «Борщагівському ХФЗ» підприємство стало великим науково-виробничим центром. Препарати заводу відомі не тільки в Україні, а і за кордоном: в країнах Європейського союзу, Ближнього Сходу, СНГ та Південно-Східної Азії.

За часи керування Людмили Василівни були розроблені та отримали визнання лікарів, фармацевтів та споживачів багато відомих препаратів, серед яких Алохол, Корвітин, Квертин, Кратал та Альтабор. Завод став першим фармацевтичним підприємством в Україні, що повністю впровадив європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергетичного менеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

За сумлінну працю Людмила Василівна Безпалько неодноразово відзначалась нагородами та подяками від галузевих міністерств та відомств: Подяка Голови Київської міської держадміністрації, Почесна грамота Держкомітету з медичної та мікробіологічної промисловості, Нагорода від столичної мерії – нагрудний знак «Знак пошани», Почесна грамота Верховної Ради України, Почесна грамота  Київської міської організації роботодавців та Київського Міського Голови, відомча заохочувальна  відзнака МОЗ України нагрудний знак  «Хрест Пантелеймона Цілителя», Орден «Хрест Пошани України за професійне управління підприємством – лідером економіки України»,  відзнакою «Скіфська Пектораль»  (Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати) Почесним званням «Заслужений працівник промисловості України» (Указ Президента), Почесною Грамотою Верховної Ради України  (за особливі заслуги  перед Українським народом), грамотою та Золотою медаллю (Київська спілка журналістів України).    

Людмила Василівна Безпалько за благодійну діяльність нагороджена Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого 3-го ступеня.

У 2012 році Указом Президента України Генерального  директора  ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» Безпалько Людмила Василівна нагороджено орденом  княгині Ольги  III ступеня.

Дружній колектив «Борщагівського ХФЗ» вітає із ювілеєм Людмилу Василівну, та від щирого серця бажає міцного здоров’я, щастя і родинного тепла!