Главная / Соглашение

Соглашение

Цей сайт належить ПАТ НВЦ «БОРЩАГІВСЬКИЙ ХФЗ».

Інформація, надана на цьому сайті, призначена для отримання загальної інформації спеціалістами в сфері охорони здоров`я і не може бути заміною консультаціям, які надає лікар або інший кваліфікований спеціаліст.

ПАТ НВЦ «БОРЩАГІВСЬКИЙ ХФЗ» (далі - Товариство) підтримує даний сайт для Вашого особистого використання. Ваш доступ і перегляд сайту регулюється нижченаведеними умовами використання і діючим законодавством. Відвідання і перегляд сайту означає Вашу згоду без застережень і додаткових умов з діючими умовами використання і визнає, що будь-які інші домовленості між Вами і Товариством про сайт замінені в тій мірі, в якій вони вступають у протиріччя з даними умовами використання.

Товариство не гарантує, що матеріали на сайті є прийнятними або доступними за межами України.

Використання або посилання на будь-яку інформацію, розміщену на сайті, за винятком випадків, передбачених даними умовами використання, заборонено.

 1. Загальні умови

  Всі матеріали (аудіо-, відео-, текстові та ін. матеріали), що знаходяться на сайті, належать Товариству і не можуть бути використані без письмового дозволу Товариства, за винятком випадків, передбачених даними умовами використання або якщо це не оговорено окремо в тексті матеріалу. Товариство не гарантує, що використання матеріалів, розміщених на сайті, не буде порушувати права третьої сторони. Матеріали, що розміщені на сайті, не повинні тлумачитись як пряме, непряме право на використання або ліцензія Товариства (включаючи товарний знак, фірмову назву).

  Ви можете скачувати матеріали, що розміщені на сайті, для некомерційного приватного використання, при умові збереженні всіх авторських прав Товариства (при такому використанні матеріалів сайту, необхідно вказувати джерело матеріалу, включаючи даний сайт та, за наявності, інші повідомлення про права власності). Ви не можете розповсюджувати, змінювати, передавати, повторно використовувати/передавати зміст сайту, включаючи текст, зображення, аудіо та відео, для громадських та/або комерційних цілей.

  Зображення людей чи місць, що розміщені на сайті, є власністю Товариства або використовуються зі збереженням авторських прав Товариством. Використання цих зображень заборонене без спеціального дозволу Товариства. Будь-яке несанкціоноване використання зображень може порушувати закони про авторське право, товарні знаки, закони про конфіденційність. Товариство буде активно захищати свої права на інтелектуальну власність згідно діючого законодавства, включаючи кримінальне переслідування.

  Торгова марка, логотип, марки окремих продуктів, що розміщені на сайті, є зареєстрованими торговими марками Товариства. Ці знаки не можуть бути використані без письмового дозволу Товариства або третьої сторони, яка може бути власником товарного знаку.

 2. Обмеження відповідальності

  Товариство не несе відповідальності за сайти, які посилаються на даний сайт, за вміст інших сторінок поза даним сайтом. Перехід за посиланнями на інші сайти здійснюється виключно на Ваш страх та ризик.

  Товариство докладає всіх можливих зусиль для надання точної і актуальної інформації на сайті, але не гарантує її точність. Товариство не несе відповідальності за будь-які дії, реалізовані на основі даної інформації. Користувачі сайту використовують сайт та його вміст на свій страх та ризик. Товариство не несе відповідальності за помилки або неточності у вмісті сайту.

  Товариство та будь-які інші особи, що брали участь у створенні, підтримці, хостингу сайту не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові збитки, що стались внаслідок використання сайту і/або його матеріалів.

  Вся інформація на сайті надається «як є» та «як доступно». Принцип «як є» означає, що Товариство відмовляється від будь-яких гарантій, явних чи припущених, включаючи гарантії придатності інформації для конкретних цілей, товарної придатності, патентної чистоти, не порушення прав власності і прав на інтелектуальну власність. Товариство не гарантує, що Ваше використання вмісту сайту не порушить прав третіх осіб, як не гарантує, що вміст буде точним, повним, актуальним. Принцип «як доступно» означає, що Товариство зберігає за собою право без попередження змінювати інформацію, надану на сайті або закривати Вам доступ до сайту.

  Товариство не несе відповідальності за будь-яку шкоду (в тому числі вірусів), яка може бути скоєна внаслідок використання сайту або його вмісту (включаючи матеріали сайту).

  Всі інформація, яку Ви передаєте на сайт через електронну почту або іншим способом, в тому числі будь-які коментарі, питання, дані, пропозиції, будуть розглядатись як не конфіденційні та немайнові. Все, що Ви передаєте на сайт, може бути використано Товариством в будь-яких цілях в рамках діючого законодавства.

  Цей сайт та весь його вміст призначений для спеціалістів у сфері охорони здоров`я і не може бути використаний як база для медичних порад, консультацій, рекомендацій з вибору, призначенню і/або застосування лікарського препарату або виробу медичного призначення. Якщо Ви не є лікарем або іншим спеціалістом у сфері охорони здоров`я, ми звертаємо Вашу увагу на те, що вся інформація, що розміщена на сайті, не може замінити консультацію у лікаря і не може бути використана для самостійної постановки діагнозу та самолікування.

  Сайт не надає послуги по медичному консультуванню.

  Інформація на сайті не можу служити базою для прийняття рішень в особистих, правових, фінансових та інших питаннях.

 3. Угода в цілому

  Товариство може в будь-який час змінювати умови використання, оновлюючи та/або змінюючи даний документ. В зв`язку з такими змінами, Вашим обов`язком є періодичне відвідання даної сторінки для ознайомлення з поточними умовами.

  Компанія підтримує даний сайт в якості послуги для інтернет-спільноти. Сайт був розроблений для надання загальної інформації про Товариство та його продукцію. Сайт не передбачає навчання щодо належного використання продукції, що виробляє або реалізує Товариство або продукції, яка знаходиться на стадії розробки. Користувачі даного сайту усвідомлюють, що продукти в стадії розробки, які описуються на сайті, не були затверджені як безпечні та ефективні відповідними регулюючими органами і не можуть випробовуватись поза Товариством.

  Дані умови використання та вміст сайту регулюються та тлумачаться у відповідності до діючого законодавства.